Meie pakutavad teenused:

 

  • Ventilatsioonisüsteemide mõõdistamine ja reguleerimine
  • Ventilatsioonisüsteemide paigaldamine
  • Ventilatsioonisüsteemide hooldus
  • Ventilatsioonisüsteemide jooniste koostamine
  • Mürataseme mõõtmine
  • Pakume teile kvaliteetset ja professionaalset abi ja tuge.

Ventilatsioonispetsialistid:

Meie ettevõte pakub professionaalset abi ja tuge ventilatsioonisüsteemide mõõdistamisel.

Meie professionaalsed ventilatsioonispetsialistid on kvalifitseeritud ja pidevalt täiustatud, et pakkuda teile parimat võimalikku abi ja lahendusi.

Teostame parameetrite mõõtmise üle terve Eesti, kasutades spetsialiseeritud seadmeid ja meetodikaid.

Meie meeskond koostab ka professionaalsed ventilatsioonisüsteemide joonised, et tagada täpne ja usaldusväärne teave teie projekti jaoks. Olgu teie vajadused millised need ka ei ole, oleme valmis pakkuma teile kvaliteetset ja professionaalset abi ja tuge ventilatsioonisüsteemide alal.

Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku lahendust ja teenust, et tagada teie ventilatsioonisüsteemide tõhus ja tõrgetevaba töö.

Õhu liikumise eksperdid:

Meie ettevõte on spetsialiseerunud õhu liikumise ekspertidele ja pakub professionaalset abi ventilatsioonisüsteemide paigaldamisel läbi väga heade koostööpartnerite.  Teostame parameetrite mõõtmise üle terve Eesti ja koostame professionaalsed ventilatsioonisüsteemide joonised, et tagada täpne ja usaldusväärne teave teie projekti jaoks. Olgu teie vajadused millised need ka ei ole, oleme valmis pakkuma teile kvaliteetset ja professionaalset abi ja tuge õhu liikumise ekspertidena läbi väga heade koostööpartnerite. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku lahendust ja teenust ventilatsioonisüsteemide paigaldamiseks.