Meie pakutavad tooted:

 

  • Elektroonilised ventilatsiooni plafoonid (hetkel arendamisel)
  • Ventilatsiooni plafoonid
  • Kohandatavad disainplafoonid: Loome ruumile kohandatud plafoonlahendusi, mis vastavad teie vajadustele ja ruumi omadustele.
  • Müra summutavad klapid

Elektrooniline ventilatsiooni plafoon:

Tutvustame meie uudset elektroonilist ventilatsiooni plafoon-i! See innovaatiline seade toob teie ruumi õhuringluse uuele tasemele. Meie arendatav plafoon suudab iseseisvalt reguleerida läbiva õhu hulka vastavalt vajadusele, tagades seeläbi pideva värske õhu juurdevoolu.

 

Lisaks ventileerimisele annab meie plafoon teile olulist tagasisidet teie ruumi õhukvaliteedi kohta. Sisseehitatud andurid mõõdavad pidevalt õhu temperatuuri, niiskustaset ja kvaliteeti, võimaldades teil jälgida ja reguleerida oma siseruumide keskkonda.

 

Meie toode on praegu arendamisel, kuid peatselt saadaval kõigile, kes soovivad oma elukeskkonda täiustada ja tagada optimaalse siseõhu kvaliteedi.

 

Jälgige meie uuendusi – parem siseõhk on vaid paari sammu kaugusel!

Õhu liikumise eksperdid:

Meie ettevõte on spetsialiseerunud õhu liikumise ekspertidele ja pakub professionaalset abi ventilatsioonisüsteemide paigaldamisel läbi väga heade koostööpartnerite.  Teostame parameetrite mõõtmise üle terve Eesti ja koostame professionaalsed ventilatsioonisüsteemide joonised, et tagada täpne ja usaldusväärne teave teie projekti jaoks. Olgu teie vajadused millised need ka ei ole, oleme valmis pakkuma teile kvaliteetset ja professionaalset abi ja tuge õhu liikumise ekspertidena läbi väga heade koostööpartnerite. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku lahendust ja teenust ventilatsioonisüsteemide paigaldamiseks.